Sale!

Dell 1F5A – usunięcie hasła BIOS kodem

30,00 

Profesjonalne i w pełni bezpieczne usuwanie hasła BIOS.
Product total
Options total
Grand total

Co zyskujesz?
  • Darmowe odesłanie sprzętu na wskazany adres lub paczkomat
  • W pełni profesjonalna usługa
W jaki sposób realizujemy usługę?

Zamów usługę usunięcia hasła BIOS poprzez sklep internetowy lub emailowo i nadaj sprzęt do nas na paczkomat SZC06M (dane w zakładce KONTAKT) lub dostarcz go osobiście.

Category:

Description

Usuń hasło BIOS w laptopie DELL z prefiksem 1F5A

Usługa odblokowania hasła BIOS z laptopów DELL z prefiksem 1F5A polegająca na usunięciu hasła BIOS za pomocą wygenerowanego, specjalnego kodu.
Procedura jest banalnie prosta i nie wymaga od Ciebie specjalnych umiejętności czy sprzętu. Wystarczy, że po zakupie prześlesz do nas pełen ciąg znaków, który pojawia się przy próbie wprowadzenia hasła BIOS. Powinno to mieć strukturę w stylu: 1122333-1F5A. Po otrzymaniu kodu, nasz technik wygeneruje w specjalnym narzędziu klucz, który skutecznie pozwoli na usunięcie hasła BIOS z Twojego urządzenia.

Nasza usługa jest w pełni bezpieczna dla Twojego sprzętu i nie powoduje utraty gwarancji producenta (jeśli takowa jest). Uniknij czasochłonnych i kosztownych wizyt w serwisach komputerowych, które w najlepszym wypadku zaproponują Ci wymianę płyty głównej, gdzie koszt oscyluje w granicach od 200-300zł za samą płytę.

Usunięcie hasła BIOS 1F5A jest możliwe tylko i wyłącznie w laptopach legalnego pochodzenia!

Additional information

Prefix

1F5A

Zdalnie

Tak

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.